CoSkUnSeVgiLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YoksunYoksun

YoksunYoksun Empty YoksunYoksun

Mesaj tarafından esra Çarş. Ara. 30, 2009 8:52 am

Yoksun

Sen yine yoksun yanımda...kendimi ihanete uğramış,ihanet etmiş gibi hissediyorum aras.o sevdiğin saçlarımı kesmişler.seni benden yavaş yavaş alıyorlar aras.almaya çalışıyorlar.gidgide hatırlayamıyorum,anılarım siliniyor aklımdan. oysa biliyorsun sen seni asla unutmayacağımı dünyadaki herşeyi,ailemi,adımı bile unutsam seni unutamam.. umrumda tek sen varsın.çık gel gittiğin yerden.mutlu et beni! herşeyi yeniden yaşayalım.gençliğimizi bulalım.ya sen gel yada ben geleyim aras? bir cvp ver. seni sevdiğimi bile bile benden kaçamazsınki aras.neden yoksun yanımda neden? herşey senin yüzünden. eğer şimdi sen yanımda olsaydın böyle olmayacaktı.akmayacaktı bu göz yaşlarım. neden yoksun yanımda?neden?hatalarımımı yüzüme vuruyorsun.sen değil miydin ne olursa olsun bizim sevgimiz bitmeyecek sevgilim diyen?...kimdi söylesene?sensin iştee.hani şimdi nerdesin terkettin beni herkes gibi sende terkettin beni.nefret ediyorum yaşamaktan.bu uğraş niye?gel yanıma aras ne olur..gel artık..hep terkedilmek,hep terkedilmek.bıktım artık.korkuyorum.hergün yeni umutlar,yeni sözler.elimde ne var şimdi ha?hiçbirşey koca bir yokluk.DÖN ARAS GEL ARTIK..bana beni ne kadar sevdiğini söyle.söz bu sefer bende sana söyleyeceğim seni ne kadar çok sevdiğimi,seni delicesine sevdiğimi.. herşey kayboluyor.seninde kaybolmanda korkuyorum aras.bitsin bu kabus.uyanalım artık!!!dostum ol kardeşim ol sırdaşım,can düşmanım ol..seni özledim.kokunu kahkahalarını parmaklarının ince dokunuşunu..bana çiçeğim deyişini.döneceksen dön aras..suçum yok benim!seni çok seviyorum aras!ama dön artık nasıl dayanabilirim sensizliğe.her yeni güne seni bir daha göremeyeceğimi bile bile nasıl başlarım?benim için birtek sen varsın,tek sevdiğimsin.hepsi yalan..senden sonrakilerin hepsi yalan aras!sadece bakın ben yaşıyorum demek içindi.hiçbirinin anlamı yok.yeterki gel.bitsin bu kabus..kaybolmaktan korkuyorum,seni kaybetmekten. yeniden söyle bana şarkını.. "seviyor,sevmiyor seviyor,sevmiyor bunu papatya bile bilmiyor..." O ZAMAN HAYKIRACAĞIM SENİ SEVDİĞİMİ İŞTE.DÖN ARTIK! çiçeğin deli kız.

esra