CoSkUnSeVgiLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Bilsen

Bir Bilsen Empty Bir Bilsen

Mesaj tarafından esra Çarş. Ara. 30, 2009 8:48 am

Bir Bilsen

Canım... Senden ayrılalı tam 3 sene 1 gün oldu. Dün, doğum günüydü minikkızımızın. Tam tamına 3 yaşında şimdi. Hep kızımız olsun istiyordun, oldu. Adı Berfin olsun istiyordun. Doğumda bizi bırakıp gidince, seni onunlayaşatmak için Ayşe koyduk adını. Ne kadar sana benziyor bir görsen. Elleri,gözleri, dudakları, tıpkı sen. Onu her görüşümde, hala sen geliyosun aklıma.Dün kreşten arkadaşları geldi, öğleyin. Akşam da annenler geldi. Gözgözegelmemeye çalıştım ama olmadı. Annen beni gördüğü zaman, her doğum günündeoldugu gibi, yine ağladı "Sevinçten ağlıyorum, koca kız oldu" dedi amabiliyorum ki onun yarası, onun sana özlemi de benimki kadar taze. Az önceyanıbaşındaydım. Kızmıyorsundur inşallah seyrek geliyorum diye. Ama inan herziyaretten sonra toplayamıyorum kendimi. Ne vardı bizi bırakacakanlamıyorum. İnan bana isyanlarin eşiğinden döndüm. Çok düşündüm, çokistedim ölmeyi ama tek yaşam sevincim tek dayanağım kızımız için yaşamayadevam ediyorum. Ne iyi ailen var bir bilsen !!! Annen ve baban çok yardımcıoldular bana. Kendi annem ve babamın yerine koydum onları, onlar da biroğuldan farksız davrandılar bana. Ne iyi arkadaslar seçmişsin kendine, Cerenve Pelin de geldi, dün işlerini güçlerini bırakıp. Hediyeler almışlar Ayşe'ye. Bir de Ali geldi. Benim can yoldaşım. Herkes bir yana, o olmasa neyapardım bilmiyorum. Belki 20 tane CD almış Ayşe'ye. Oyun, müzik, envayiçeşit... Bekledi beni bugün, ben senin yanındayken. O da üzülüyor benigördükçe ama ne yapayım. Elimde değil. İtiraf ediyorum, unutmadım seni,unutamıyorum. Ne yapsam, ne etsem unutamıyorum. Çok denedim ama unutmayaçalıştıkça daha beter aklımdasın. Hala her kapı çalınışında, her telefonötüşünde belki sensindir diye yerimden fırlıyorum, tuhaf bir sevinç kaplıyoriçimi. Sonra aklıma geliyor yokluğun. Tekrar hüzünleniyorum. Ama şunu bil,unutmadım seni, unutmayacağım, kalbim hep senin oldu, senin olacak.

esra